Promocje


Wiosenne ceny czas start!
Masaż bańką chińską w Strefie Masażu!
🌼🌼🌼✅👌
Wiosna to doskonały czas na zagubienie zbędnych kilogramów.
Pomożemy Ci osiągnąć zamierzony efekt w modelowaniu sylwetki.
👙👌
 DZIAŁANIE #BańkaChińska
✅ pobudza spalanie tłuszczów w tkance podskórnej,
✅ widocznie zmniejsza cellulit wodny,
✅ ujędrnia skórę i wysmukla sylwetkę,
✅ regeneruje i nawilża skórę,
✅ odpręża i relaksuje!
TYLKO TERAZ
👇🏼👇🏼👇🏼 ➡️ 5 masaży (uda ➕ pośladki) w cenie 250zł (zamiast 300zł❗)
➡️ przy zakupie 9 masaży ➡️ 10 masaż gratis! 🎉🎉🎉
Serdecznie zapraszamy!
☎ +48794050666 🏠
Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II 122
#jagodamasuje
#masażystka
#masażbańkąchińską
#masażstalowawola
#stalowawola
#podkarpacie
#strefamasażu
#strefamasazu
#haveniceday 


ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ, CZYLI PIĘKNE CIAŁO NA LATO W STREFIE MASAŻU!!! 👙☀️
Zapraszam na zabiegi:

➡️ FALE RADIOWE DO REDUKCJI CELLULITU I ROZSTĘPÓW:
Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii wykorzystywanych do redukcji cellulitu. Metoda ta świetnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej zmniejszając obwód ciała i ujędrniając ją. Zwykle fale radiowe stosuje się na skórę ud, pośladków, bioder i talii.
Fale radiowe bardzo chętnie wybierane są przez klientki, gdyż działają odmładzająco stymulując produkcję kolagenu. Dzięki temu zdecydowanie poprawia się napięcie skóry, zmniejsza i/lub likwiduje rozstępy, a cellulit znika.

➡️ ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ:
Usuwanie cellulitu bańką chińską przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. To dlatego masaż bańką chińską jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, których celem jest zwalczenie cellulitu, zarówno tłuszczowego, jak i wodnego.
Efektem godzinnego zabiegu jest znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach nawet zlikwidowany, cellulit oraz zredukowany obwód tych części ciała, które były poddane masażowi. Tego typu zabieg stosowany systematycznie na uda, brzuch i pośladki modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę.

➡️ ZABIEGI LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ:
Zabieg nieinwazyjnej liposukcji zalecany jest dla osób, które chcą wysmuklić sylwetkę i pozbyć się tkanki tłuszczowej, a konwencjonalne metody zawodzą. Zabiegi liposukcji nieinwazyjnej wykorzystują ultradźwięki do procesu kawitacji. W ten sposób tłuszcz z komórek jest uwalniany do przestrzeni około komórkowej i dalej wydalony przez układ limfatyczny. Istotną zaletą zabiegu nieinwazyjnej liposukcji jest to, że zniszczone komórki tłuszczowe już nigdy się nie odbudowują. Jeden zabieg zwykle trwa około 30 minut, jednak aby efekty były satysfakcjonujące warto wykonać serię 10 zabiegów.